Maskotka z ubranek Twojego dziecka
27.jpg

Witajcie!

Chciałabym podzielić się z Wami wspaniałą pracownią, na którą trafiłam jakiś czas temu, szukając prezentu dla znajomych rodziców. Na pewno widzieliście już wiele metryczek - pamiątek okresu niemowlęcego. Ja trafiłam na pracownie, która tworzy małe dzieła sztuki, a sam pomysł ich powstania - zasługuje na złoty medal! 

Czym wyróżniają się pamiątki pracowni TwojaZszywka?

Są wykonywane z... pierwszych ubranek niemowlęcych! 

 

Wyobraźcie sobie pamiątkę, która została zaprojektowana specjalnie dla Was, i wykonana z pierwszych śpioszków i pajacyków Waszego maleństwa. Bajka!  te maskotki nie tylko są piękne, i unikatowe - one przede wszystkim są bardzo osobiste i na prawdę przywołują wspomnienia tych cudownych, pierwszych chwil, kiedy maleństwo przybywa do domu :) 

 

Takie pamiątkowe maskotki, to doskonały pomysł na prezent dla młodych rodziców, ubranka można zdobyć w porozumieniu z mężem/żoną obdarowanego :) Można również zrobić prezent sobie - i zamówić dla siebie pamiątkową maskotkę. 

Maskotka nacieszy oczy i serca rodziców, a maluszkowi posłuży jako przyjaciel do łóżeczka. Będzie wykonana z ubranek Waszego dziecka - więc materiały będą bezpieczne, i dobrze znane maleństwu :)

Cieszę się, że mamy tak wspaniałych twórców, i z całego serca zachęcam Was do zapoznania się z tymi małymi dziełami sztuki :)
Kliknijcie tutaj -> twojaZszywka i wejdźcie na stronę pracowni.

Do usłyszenia!

Ania 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium