Zwroty i wymiany

ZWROTY

Zamówione produkty możesz zwrócić w ciągu 30 dni od daty doręczenia przesyłki. Pamiętaj aby przy zwracanym ubranku była metka, ubranko musi być nowe, nie prane i nie powinno nosić śladów użytkowania. Aby dokonać zwrotu, wystarczy wykonać następujące czynności:

  1. Wypełnij formularz zwrotu (Dostępny: kliknij TUTAJ by pobrać w formacie .DOC kliknij TUTAJ by pobrać w formacie .PDF, lub otrzymany razem z zamówieniem),
  2. Spakuj zwracane produkty, wraz z paragonem oraz wypełnionym formularzem zwrotu,
  3. Wyślij przesyłkę na adres:

PPHU Anna Brajczewska 
Sklep FazyMazy.com
ul. Wojska Polskiego 63,
97-300 Piotrków Trybunalski.

Lub paczkomatem:

 

Paczkomat PTR12M
sklep@fazymazy.com 
tel. 790 329 959,
ul. Wojska Polskiego 47,
97-300 Piotrków Trybunalski

Po otrzymaniu przesyłki, należna kwota zostanie zwrócona na konto bankowe podane w formularzu zwrotu. Zwroty realizujemy zazwyczaj w ciągu 1-5 dni roboczych.

UWAGA! NIE ODBIERAMY PRZESYŁEK POBRANIOWYCH.

Nie musisz podawać powodów zwrotu, jednak będziemy wdzięczni za taką informację, ponieważ pomoże nam w pracy nad poprawianiem sklepu. 

ZWROT KOSZTÓW PRZESYŁKI

Koszt odesłania produktów do sklepu ponosi kupujący. Jeżeli zwracasz całe zamówienie, zwracamy koszt przesyłki od nas do Ciebie. Twoim kosztem przy zwrocie całości zamówienia pozostaje wysyłka do nas (podstawa prawna: Art.34 p.2 Ust. z dn. 30 maja 2014 r. o Prawach Konsumenta). 

WYMIANA

Każdy klient ma możliwość wymiany otrzymanych ubranek na inne lub o innym rozmiarze. Aby dokonać wymiany, należy złożyć nowe zamówienie. Ubranko, które chcemy wymienić, proszę zwrócić najwygodniejszą dla Państwa metodą zgodnie z powyższą procedurą zwrotu.  

Tak wygląda formularz zwrotu, który znajdziesz w swoim zamówieniu

formularz zwrotu który znajdziesz w zamówieniu
formularz zwrotu który znajdziesz w zamówieniu
jak wypełnić formularz zwrotu
jak wypełnić formularz zwrotu

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium