Zwroty i wymiany

ZWROTY

Zamówione produkty możesz zwrócić w ciągu 30 dni od daty doręczenia przesyłki. Pamiętaj aby przy zwracanym ubranku była metka, ubranko musi być nowe, nie prane i nie powinno nosić śladów użytkowania. Aby dokonać zwrotu, wystarczy wykonać następujące czynności:

  1. Wypełnij formularz zwrotu (Dostępny: kliknij TUTAJ by pobrać w formacie .DOC kliknij TUTAJ by pobrać w formacie .PDF, lub otrzymany razem z zamówieniem),
  2. Spakuj zwracane produkty, wraz z paragonem oraz wypełnionym formularzem zwrotu,
  3. Wyślij przesyłkę na adres:

PPHU Anna Brajczewska 
Sklep FazyMazy.com
ul. Wojska Polskiego 63,
97-300 Piotrków Trybunalski.

Lub paczkomatem:

 Paczkomat PTR12M
sklep@fazymazy.com 
tel. 790 329 959,
ul. Wojska Polskiego 47,
97-300 Piotrków Trybunalski

Po otrzymaniu przesyłki, należna kwota zostanie zwrócona na konto bankowe podane w formularzu zwrotu. Zwroty realizujemy zazwyczaj w ciągu 1-5 dni roboczych.

UWAGA! NIE ODBIERAMY PRZESYŁEK POBRANIOWYCH.

Nie musisz podawać powodów zwrotu, jednak będziemy wdzięczni za taką informację, ponieważ pomoże nam w pracy nad poprawianiem sklepu. 

ZWROT KOSZTÓW PRZESYŁKI

Koszt odesłania produktów do sklepu ponosi kupujący. Jeżeli zwracasz całe zamówienie, zwracamy koszt przesyłki od nas do Ciebie (najniższy koszt wysyłki dostępny w sklepie). Twoim kosztem przy zwrocie całości zamówienia pozostaje wysyłka do nas (podstawa prawna: Art.34 p.2 Ust. z dn. 30 maja 2014 r. o Prawach Konsumenta). 

WYMIANA

Aby dokonać wymiany, należy złożyć nowe zamówienie. Ubranko, które chcemy wymienić, proszę zwrócić najwygodniejszą dla Państwa metodą zgodnie z powyższą procedurą zwrotu.  

Tak wygląda formularz zwrotu, który znajdziesz w swoim zamówieniu

formularz zwrotu który znajdziesz w zamówieniu
formularz zwrotu który znajdziesz w zamówieniu
jak wypełnić formularz zwrotu
jak wypełnić formularz zwrotu

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium