blog banner top

Tabele wymiarów

Ubranka dla noworodka które znajdziecie w naszym sklepie fazymazy to wyroby fajnych Polskich producentów. Ich ubranka mają bardzo zbliżone do siebie rozmiarówki - które minimalnie mogą się różnić. Poniżej przygotowaliśmy dla Was tabele rozmiarów, które (mamy nadzieję) ułatwią wam wybór właściwego rozmiaru dla swojego maleństwa. Pamiętajcie że w opisach ubranek w naszym sklepie również znajdziecie odpowiednie tabelki z wymiarami ubranek niemowlęcych.

Jaki wybrać rozmiar dla niemowlaka?

Jeśli zależy Wam na tym, aby dobrać jak najbardziej pasujący rozmiar dla dziecka, oto nasza rada. Wystarczy że położymy na płasko aktualnie dobre ubranko dziecka, na przykład body. Zmierzmy body niemowlęce od ramionka na sam dół, oraz od paszki do paszki. Te dwa wymiary pozwolą porównać je z wymiarami w tabelce, dzięki czemu dowiecie się jak wypada ubranko w sklepie, względem tego aktualnie noszonego. 


A jeśli potrzebujecie jakiś dodatkowy wymiar - piszcie lub dzwońcie :) Ubranka znajdują się w naszym fazomazowym sklepie, i w każdej chwili możemy zrobić dla Was dodatkowy pomiar lub zdjęcie!

I jeszcze jedno pytanie, które często nam zadajecie: jak zmierzyć niemowlaka? Otóż najłatwiej dla Was będzie mierzyć nie dziecko, a aktualnie dobre ubranko dziecka! Wystarczy położyć na płasko aktualnie dobre body niemowlęce, i wymierzyć je na długość i pod paszkami. Takie dwa wymiary porównacie z tabelką wymiarów, i będziecie wiedzieć jak w porównaniu do Waszego body wypada rozmiarówka danej marki! 

MROFI


MARIJA

MARTEX

 

KOALA

NINI

 

 

ubranka poszczególnych producentów znajdziecie w sklepie www.fazymazy.com
MROFI, MAMATTI, MARIJA, MARTEX, KAREN, KOALA, JO!, NINI, COTTONKI, PINOKIO, YOSOY,

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium