Tabele wymiarów

Ubranka dla noworodka które znajdziecie w naszym sklepie fazymazy to wyroby fajnych Polskich producentów. Ich ubranka mają bardzo zbliżone do siebie rozmiarówki - które minimalnie mogą się różnić. Poniżej przygotowaliśmy dla Was tabele rozmiarów, które (mamy nadzieję) ułatwią wam wybór właściwego rozmiaru dla swojego maleństwa. Pamiętajcie że w opisach ubranek w naszym sklepie również znajdziecie odpowiednie tabelki z wymiarami ubranek niemowlęcych.


A jeślim potrzebujecie jakiś dodatkowy wymiar - piszcie lub dzwońcie :) Ubranka znajdują się w naszym fazomazowym sklepie, i w każdej chwili możemy zrobić dla Was dodatkowy pomiar lub zdjęcie!

I jeszcze jedno pytanie, które często nam zadajecie: jak zmierzyć niemowlaka? Otóż najłatwiej dla Was będzie mierzyć nie dziecko, a aktualnie dobre ubranko dziecka! Wystarczy położyć na płasko aktualnie dobre body niemowlęce, i wymierzyć je na długość i pod paszkami. Takie dwa wymiary porównacie z tabelką wymiarów, i będziecie wiedzieć jak w porównaniu do Waszego body wypada rozmiarówka danej marki! 

MROFIMARIJA

MARTEX

KOALA

NINI


ubranka poszczególnych producentów znajdziecie w sklepie www.fazymazy.com
MROFI, MAMATTI, MARIJA, MARTEX, KAREN, KOALA, JO!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium