Porównanie rozmiarów ubranek u różnych producentów
120.jpg

Kochani wiele z Was kupując ubranka niemowlęce zastanawia się, jakie są różnice w wymiarach pomiędzy różnymi producentami. Czy ubranka różnych producentów będą pasować na moje dziecko? Które wypadają większe, a które mają zaniżoną rozmiarówkę? Specjalnie dla Was wykonaliśmy zdjęcie ubranek położonych obok siebie od różnych Polskich producentów. Dzięki temu zobaczycie jak wyglądają różnice, i rozwieją się Wasze wątpliwości.Zaczynamy! 

Porównanie śpiochów od polskich producentów


Czym różnią się śpiochy niemowlęce od producentów Mrofi, Koala, Nini i Martex? Spójrzcie na zdjęcie, położyliśmy śpioszki w rozmiarze 62 obok siebie, abyście mogli porównać rozmiary.  Śpioszki niemowlęce Mrofi są szersze w pasie, i troszkę dłuższe od śpiochów Koala oraz Nini. Śpioch marki Nini i Koala są dość drobne, o lekko zaniżonej rozmiarówce. Śpiochy te są węższe i bardziej przylegające do ciała dziecka. Śpiochy producenta Martex mają natomiast lekko zawyżoną rozmiarówkę, są dłuższe i szersze od śpiochów innych Polskich producentów. Różnice w wymiarach śpiochów nie są bardzo duże, dlatego przy zakupach ubranek dla dziecka nie powinno być większych rozbieżności. 

śpiochy dla niemowlaka

Porównanie pajacyków od polskich producentów


Wykonaliśmy dla Was zdjęcie na którym znajdują się pajace niemowlęce w rozmiarze 62 od producentów: Martex, Nini, Marija, Mrofi, Koala. Jak widać na pierwszy rzut oka, pajacyki marki Marija mają lekko zawyżoną rozmiarówkę, dlatego wybierając te eleganckie ubranka, warto dopasować rozmiar zgodnie z tabelką, która znajduje się przy każdym ubranku Marija w naszym sklepie. Pajacyki marki Mrofi oraz Martex mają bardzo zbliżone wymiary, są szersze w pasie. Pajacyki Nini oraz Koala wypadają lekko zaniżone, drobne. Są również węższe od pajacyków z innych firm, i bardziej przylegają do ciała dziecka. Jak widzicie na zdjęciu, pajacyki nie różnią się bardzo znacząco, dzięki czemu możecie być spokojni i śmiało kupować pajacyki różnych marek. Jeśli potrzebujecie dobrze wymierzyć pajacyk - pamiętajcie że przy każdym produkcie w naszym sklepie znajduje się tabela wymiarów, która ułatwi Wam wybór właściwego rozmiaru dla dziecka. 

pajace dla dziecka

Porównanie body niemowlęcych od różnych producentów


W sklepie fazymazy możecie znaleźć body niemowlęce od wielu Polskich producentów ubranek niemowlęcych. Znajdziecie u nas bodziaki marki Mrofi, Koala, Marija, body Martex, Karen, oraz Nini. Jak wypadają rozmiary bodziaków? Na zdjęciu położyliśmy obok siebie body od wielu producentów aby móc porównać ich wymiary. Najszersze body niemowlęce to bodziaki od Mrofi i Martex. Ich rozmiary wypadają leciutko większe, jednak nie ma tu wielkiej różnicy. Body marki Marija bardziej przylegają do ciała dziecka, są węższe i zapinane na ramionkach na zakładkę w stylu amerykańskim. Body marki Koala wypadają lekko zaniżone, dla drobnych niemowląt. Body marki Karen oraz Nini są dość długie i wąskie, dzięki czemu ładnie prezentują się na dziecku i są wygodne. Czy zauważyliście różnicę w wycięciu przy kroczku? Body marki Mrofi ma większe wycięcie, dzięki czemu zapewnia dziecku większą swobodę ruchu i nie uwiera maluszka. Body marki Karen jest zapinane w kroczku na trzy napy, a pozostałe bodziaki mają po dwie. Długość rękawków jest bardzo podobna. Czytaj: "Śpioszki, a pajacyki".

body niemowlęce

Czy ubranka Polskich producentów bardzo różnią się wymiarami?


Zdecydowanie nie! Ubranka od różnych, Polskich producentów które możecie znaleźć w sklepie fazymazy mają dość podobne rozmiarówki. Dzięki temu możecie śmiało zamawiać różne ubranka, tworzyć własne kolorowe zestawy i stylizacje dla maluszka, bez obaw że któreś z ubranek będzie znacząco większe lub mniejsze.  Pamiętajcie że w sklepie fazymazy macie aż 30 dni na zwrot ubranka - dlatego możecie być zupełnie spokojni. Fazymazy to rzeletny sklep, który prowadzi zespół młodych ludzi takich jak Wy! Zależy nam na tym, aby kolorowe paczuszki które dostajecie sprawiały Wam radość, a ubranka były piękne, wygodne i trwałe. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl